YPM ORMAN ÜRÜNLERİ


BİZ KİMİZ;

YPM Orman Ürünleri , 1995 yılında Hüseyin Yaşar ' ın girişimciliği ile Yaşar Mobilya adı altında kurulmuştur.

1995-1997 yıllarında marangoz atölyesinde mobilya imalatı yaparak sizlere hizmet vermiştir.

1997-2000 yıllarında Hüseyin Yaşar ile Mehmet Yaşar ortaklığında Yaşar Orman Ürünleri adı altında aile şirketlerini kurmuşlardır.

2000-2006 yılları arasında Mobilya imalatı ve montajı işlerine ek olarak bünyesine birde Pimapen işlerini katmışlardır.

2006 yılında Mehmet Yaşar ' ın sektör değiştirmesiyle Hüseyin Yaşar tekrar şirketi tek eline alarak sizlere hizmet vermeye devam etmiştir.

2006-2013 yılları arasında Yaşar Pen Mobilya Dekorasyon adı altında  Mobilya ve Pen imalatına ara vermeden devam edilmiştir. 

2013 yılında PVC Kenar Bandı sektörüne giriş yapılmıştır.

2013-2019 yıllarında PVC Kenar Bandı sektöründe Akdeniz Bölge Bayiliğini alarak Merkezi ADANA olmak üzere birçok il ve ilçelerde pazarlamacılar aracılığı ile toptan ve perakende satış yaparak Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiştir.

2019 yılında PVC Kenar Bandı sektörü ile ilişkili olan Mobilya Aksesuarları ve Hırdavat sektörüne giriş yapılmıştır.

2019-2021 yılları arasında tedarikçi firmalarımızın artmasıyla ürün hacmimiz genişlemiş ve sizlere daha kaliteli nasıl hizmet veririz arayışı içerisinde oluşan ihtiyaç neticesinde internetten alışveriş hizmetine de yönelmiş bulunmaktayız.

2021 yılları başından itibaren Yaşar Orman Ürünleri (YPM Orman Ürünleri) adı altında günümüzde www.ypmbant.com internet adresi üzerinden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1995 yılından günümüze uzanan süreçte emek,bilgi ve tecrübe ile şekillendirilen teknik parçalar ile sürekli yenilenen sistemler , YPM Orman Ürünleri ' nin satış ve organizasyon bağlamında güçlenmesini sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ;


PVC Kenar Bantları,Mobilya Aksesuarları ve Hırdavat  Sektöründe lider firma olarak, diğer firmalara örnek olmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. 

MİSYONUMUZ;

Sizlere PVC Kenar Bantları,Mobilya Aksesuarları ve Hırdavat Sektöründe Kaliteyi Yaşatmak ; her türlü Kenar Bandı ve Aksesuar ihtiyacınızı karşılamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

                                                                                                            Mevcut ve yeni ürünleri hızla müşterinin kullanımına sunmak ve müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti en hesaplı sunmaktır.

ypmbant.com ailesi keyifli alışverişler diler.